Akdeniz Enerji Kimlik Belgesi - Mersin Online EKB Başvurusu Yapın
0850 304 1216
info@mersinekb.net

Akdeniz Enerji Kimlik Belgesi

Mersin’in on üç adet ilçesinin en başta geleni ve en büyük olan ilçesi Akdeniz'de inşaat alanında olan büyük artış her geçen gün ilçenin gelişiminde büyük bir rol oynamaktadır. Bu anlamda da sizler de bu ilçe içerisinde bina yapıyor ve inşa alanında Akdeniz enerji kimlik belgesi alımına ihtiyacınız var ise firmamız bu konuda sizlere yardımcı olmaktadır. Kısa süre içerisinde EKB alımın da sizlere yardımcı oluyoruz ve yerinde incelemelerimiz ile birlikte bu alanda ki birçok yükünüzü hafifletiyoruz. Bizler yapı değerinizi hak ettiği ölçüde değerlendiriyoruz ve uzman mühendislerimiz ile en kısa süre içerisinde de onay sürecini elde ediyoruz. Aynı günde yerinde incelemelerimiz ile başlayan çalışmamız ortalama üç dört gün içerisinde onay sürecini tamamlamaktadır.


Akdeniz Enerji kimlik belgesi uzmanlarımız ile birlikte yapılarınızı detaylı bir şekilde inceleyerek kanunlara uygun olarak Akdeniz EKB verilmektedir. Böylelikle de sizler de birçok bu yasal zorunluluk işleminden feragat ederek zamandan da tasarruf etmiş oluyorsunuz. Kısa süre içerisinde sizler için mühendislerimiz inşa alanını inceleyerek hak ettiği değeri vermektedir. En uygun rakamlarla müşterimize sunarak daha ekonomik ve hızlı bir şekilde inşanızın hak ettiği değerde ki Akdeniz Enerji Kimlik Belgesine sahip olabileceksiniz. Hemen bizlere ulaşın ve kısa süre içerisin de binanızın Akdeniz EKB alımında sizlere yardımcı olalım. Mevcut binalar için son tarihin 1 Ocak 2020 olduğunu unutmayalım.


Ülkemizde Türkiye sınırları içerisinde olmak şartı ile bir takım istisnai kaideler dışında enerji kimlik belgesi alma zorunluluğu yer almaktadır. Sadece bizim ülkemizde kanuni bir zorunluluk olmayan enerji kimlik belgesi, dünya genelinde ki bütün ülkelerde de zorunlu bir ihtiyaç olarak kabul görülmektedir. Birçok kişi bu belgeyi alınmanın oldukça zor olduğunu savunmaktadırlar tam aksine bizler için sadece üç dört gün içerisin de onay sürecine girecek olan bir durumdur.

 

EKB TALEP FORMU
BİZDEN TEKLİF ALIN