Anamur Enerji Kimlik Belgesi - Mersin Online EKB Başvurusu Yapın
0850 304 1216
info@mersinekb.net

Anamur Enerji Kimlik Belgesi

Anamur ve bütün mahallerinde hatta köyler de dahil, bizler anında müdahalemiz, yerinde incelemelerimiz ile birlikte inşa alanınızdaki enerji verimliliğini kontrol ediyoruz ve hak ettiğiniz değeri vererek kısa süre içerisin de Anamur Enerji Kimlik belgesini temin ediyoruz. Birçok kişi bu belgenin alınmasında büyük bir zorluk çekerken mühendislerimiz sadece bir günlük inceleme ve raporlama ile binanızın hak etmiş olduğu değeri biçerek kısa süre içerisin de Anamur EKB alımını gerçekleştiriyoruz. Hemen bizlere ulaşarak sizlerin de bu inşa alanını incelenmesini isteyebilir ve hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Sizlere sunmuş olduğumuz bu hizmet sadece Anamur merkezde değil yaylalarında dahi yer almaktadır. Bu hizmetimiz sayesinde Anamur’un neresinde olursanız olun yeni yapılandırma olan inşa alanınızı inceleyerek enerji kimlik belgesi alımında sizlere yardımcı olmaktayız.

Mühendislerimiz aynı gün içerisinde incelemelerde bulunurken raporlarınızı hazırlıyor ve ortalama üç gün sonrasında da Anamur EKB almış oluyorsunuz. İnşa alanında sizleri üzecek ve zorluk çıkarmayacak hiçbir işleme yer vermeden yerinde tespitimiz ile kesin onay sürecini devreye sokmaktayız. Sizin yapmanız gerekn sadece bina hakkında gereken evrakları temin etmenizdir. Enerji kaynağınızın ne kadar olacağını ve binanızın hak etmiş olduğu bu değeri vererek onay sürecini hızlandırmaktayız. Anamur Enerji kimlik belgesi zorunlu bir işlemdir ve her binanın olması gerekmektedir, aksi halde iskân izni çıkmamaktadır ve binanızda yapmış olduğunuz tüm bu çalışmalarınız boşa gitmektedir. Hizmetinizin heba olmaması adına sizlere kısa süre içerisin de iskân iznini çıkartacak olan ve zorunlu hale gelen Anamur EKB alımını gerçekleştiriyoruz. Anamur böylelikle de bu hizmetten yararlanarak hızlı bir şekilde belgesine kavuşmuş oluyor. Sizler de hemen bizleri arayın mühendislerimizi gönderelim ve yerinde incelmelerimiz ile birlikte tespitlerimizle binanızın hak ettiği enerji değerini biçelim ve enerji kimlik belgesini kısa süre içerisin de onaylatalım.

1 Ocak 2011 tarihinde öne sürülen yasa gereğince 50m2’nin üzerinde bulunan her yaşam alanı için devletimiz yıllık enerji tüketimi için belirli bir takım özellikler doğrultusunda belirlendikten sonra bu kimlik onay sürecini tamamlamak zorundadır. Alınması zor olarak görülen bu işlemi sizlere sadece birkaç günlük süre içerisin de gerçekleştiriyoruz.

 

EKB TALEP FORMU
BİZDEN TEKLİF ALIN