Çamlıyayla Enerji Kimlik Belgesi - Mersin Online EKB Başvurusu Yapın
0850 304 1216
info@mersinekb.net

Çamlıyayla Enerji Kimlik Belgesi

Toros dağlarında bulunan Çamlıyayla doğası ile eşsiz bir manzaraya sahiptir. Pozantı’nın hemen çaprazında kalan ve Tarsus’un Toroslar dağların da yer alan adından da anlaşıldığı gibi adeta bir yayla olan Çamlıyayla da yazlıkçıların büyük bir akını yer almaktadır. Deniz havasını değil de çamların kokusunu yayla havasını sevenler için ideal bir ilçe olan Çamlıyayla da her geçen gün bina artışları da yer almaktadır. İnsanların burayı tercih etmesi ile birlikte akın akın yazlıkçıların gelmesi neticesin de yeni binaların dikilmesi de kaçınılmaz olmuştur. Fakat her yapılan 50 metre kare üstü inşa alanı için enerji verimi olarak belirli bir rapor hazırlanmaktadır. Enerjinin ne kadar kullanabileceğini belirten bir rapor ile sizlere Çamlıyayla Enerji Kimlik Belgesi verilerek iskân hakkını elde etmiş olursunuz. Bunun için de bizler en büyük titizlik ile binanızın hak ettiği değeri vererek kısa süre içerisin de sizlere EKB alımın da yardımcı olmaktayız. Sadece üç gün içerisin de bu belgeye sahip oluyorsunuz sizleri büyük bir dertten kurtararak zamandan da tasarruf ediyorsunuz. Birçok kişi bu belgeyi almanın oldukça zor olduğunu düşünse de işini bilen profesyonel kişiler için bu raporu hazırlamak sadece bir gün sürmektedir. Geriye kalan onay süreci ise ortalama üç ila dört gün içerisin de gerçekleşmektedir.


 Çamlıyayla da yapılacak olan inşa alanlarınız da yerinde incelemelerimiz ile birlikte mühendislerimiz kısa sürede sizlere Çamlıyayla enerji kimlik belgesi alımını gerçekleştirmektedir. Böylelikle de sizler de artık inşa alanınızda ki çalışmalarınızı hızlandırabilir iskân alımınızı gerçekleştirebilirsiniz. Artık binanız için gerekli olan bu Prosedürleri yerine getirerek inşaatınızı tamamlamaktan yana hiçbir zorluk çekmeyeceksiniz. Hemen bizlere ulaşın ve sizler için profesyonel ekibimiz ile birlikte gelelim yerinde inceleyerek mühendislerimiz binanızın enerji kimlik belgesi alımın da işlerinizi kolaylaştırsın. Vereceğimiz bilgiler doğrultusun da hava, kullanım alanı, daire sayısı, alan genişliği gibi birçok etkenleri ele alarak binanızın hak etmiş olduğu enerji verimini raporlayarak Çamlıyayla EKB alımınızı çok basit bir hale getiriyoruz. %100 onay sürecin de onaylanarak sizlere olumlu bir dönüş sağlıyoruz ve iskân alma konusunda da yasal olan bu zorunluluğu yerine getirmiş olacaksınız.


Çamlıyayla EKB almak artık çok kolay bir hale gelecek ve sizlere kısa süre içerisin de uzman mühendislerimizi göndererek raporunuzu hazırlamaktan yana hiçbir sorun yaşamayacaksınız. Bir telefon kadara bizlere yakınsınız ve Mersin’in her ilçesin de sizlere sunmuş olduğumuz bu muhteşem avantajı da elde edeceksiniz. Hemen bizlere ulaşın binanız için gerekli ola Çamlıyayla enerji kimlik belgesine kısa sürede kavuşun. Mühendislerimiz en ince detaylara kadar doğru bir rapor hazırlayarak kısa süre içerisin de iskân hakkınıza kavuşacaksınız ve yasal olan bu zorunluluğu yerine getirerek binanızın tamamlanma sürecini de en iyi şekilde hızlandırabileceksiniz. Son tarihin 1 ocak 2020 olduğunu unutmayın.

 

EKB TALEP FORMU
BİZDEN TEKLİF ALIN