EKB Fiyatları - Mersin Online EKB Başvurusu Yapın
0850 304 1216
info@mersinekb.net

EKB Fiyatları

Mersin ilin de ve tüm ilçelerin de her geçen gün artış sağlanan inşaat alanların da artık en büyük sorulan sorular sona doğru yaklaşıldığı anda Enerji Kimlik belgesi Fiyatları olmaktadır. Bu rakamlar aslında oldukça cüzi rakamlardır ve firmamız tarafından sizlere kısa süre içerisin de onayınız alınmaktadır. Ortalama üç dört gibi sürecek olan bir süreçte onayınızı alarak Mersin EKB almış oluyorsunuz. Mühendislerimiz yerinde yapılan incelemeler neticesin de sizlere kısa süre içerisin de en doğru yanıtı vererek bu raporlamayı sunmaktadır. Raporun hazırlanmasından sonra sadece üç gün içerisinde onayınızı alarak inşaat alanınızda ki çalışmanızı tamamlayabileceksiniz.


Sizler Mersin’in neresin de olursanız olun bizlere ulaşabilir ve kısa süre içerisin de yerinde incelemelerimizle raporunuzu hazırlayabiliriz. Piyasa değerinin oldukça altında olan fiyatımız ile en doğru çözüme kavuşacaksınız. 5627 sayılı kanuna uygun bir şekilde hazırlanan bu raporunuzu üstelik kısa süre içerisin de onay sürecinde getirmekteyiz. Bilmiş olduğunuz gibi Mersin EKB sadece firmanın bünyesinde bulunan mühendislerin incelemesi ve Yenilenebilir Enerji Genel Müdürlüğü tarafından yetkilendirilmiş Enerji Verimlilik Danışmanlık (EVD) Şirketleri, mevcut binalara Enerji Kimlik Belgesi (EKB) vermeye Yetkili Kuruluş sayılır. Bizlerde bu kuruluş içerisinde yerimizi alarak sizlere uygun fiyatlara hazırlamaktayız. A grubundan G gurubuna kadar uzanan bir enerji verimlilik raporu hazırlanmaktadır. Binanızın kullanım alanı, büyüklüğü gibi etkenler ile bu gruplara göre verilecek olan raporlama da sizlere fiyat çıkmaktadır. A gurubu fiyatı ile G gurubu fiyatı farklı olmakla birlikte bu işlemlerde ki çıkacak olan rakamı net bir şekilde öğrenmek adına lütfen bizlere ulaşın.


Mersin Enerji Kimlik Belgesi almak için birçok inşaat sahipleri oldukça büyük bir zahmet içerisine girmektedir ve onca işin arasında birde bununla uğraşmak inşaat alanında ki aksamalara neden olmaktadır. Bizlerde sizlere bu yükü sonlandırmak adına Enerji Kimlik Belgesi’ne (EKB) ulaşımın kolaylaştırılması hedeflemekteyiz. Daha kısa süre içerisin de belgenizi hazırlayarak olumlu bir şekilde sonuçlanmasın da büyük bir rol almaktayız.


Profesyonel ekibimiz ile birlikte inşaat alanında ki yapacağımız inceleme neticesin de sizlere kısa süre içerisin de Mersin EKB hazırlamaktayız. Raporu sunum ile birlikte üç gün içerisinde onayınızı alarak inşaat alanında ki çalışmalarınızı hızlandırıyoruz. Mühendislerimiz en titiz şekilde bu raporu hazırlarken sizlere doğru bilgileri hazırlayarak aynı zamanda da konu ile ilgili eğitim sürecinizi de elde etmiş oluyorsunuz. Hemen bizlere ulaşın ve Mersin Enerji Kimlik Belgesi sahibi olun çalışmalarınızı son hızıyla devam ettirin. Var olan binalar için enerji kimlik belgesi en düşük sınıflandırma derecesin de koşulu yoktur. Var olan bu binalar hali hazırdaki ısı yalıtımı, pencerelerin ısı yalıtımı, ısıtma-soğutma Ekipmanları gibi verimleri ve yine aydınlatma armatürleri verimliliği gibi konulara bağlı bulunarak A kademesinden G kademesine kadar her kademe de Mersin Enerji Kimlik Belgesi alabilmektedir.


Aynı zamanda da yeni yapılacak veya yapılmakta olan inşaat alanlarında da yani binalarda da enerji kimlik belgesi sınıfı en düşük C sınıfında yer almaktadır. Bu şekilde tasarlanmalı ve inşa edilmelidir. C sınıfından daha düşük olan seviyede de çıkan yeni yapılandırılan veya yapılmakta bulunan binalar yasal olarak iskân ruhsatına sahip olamamaktadır. Bu yüzden de ciddi anlam da bu işin çözüme kavuşması için bu işi profesyonel ekibimize bırakmanızı tavsiye ederiz. Sizleri büyük bir sorumluluktan kurtararak en iyi şekilde hızlı bir süreçte Mersin Enerji Kimlik Belgesi alımını gerçekleştirebiliyorsunuz, binanızın tamamlanmasını ve iskân ruhsatınızı almanızı da kolaylaştırmış oluyorsunuz.
 

 

EKB TALEP FORMU
BİZDEN TEKLİF ALIN