EKB Nasıl Alınır - Mersin Online EKB Başvurusu Yapın
0850 304 1216
info@mersinekb.net

EKB Nasıl Alınır

Mersin de artan inşaat alanları ile birlikte oldukça sık bir şekilde bu soru karşımıza çıkmaktadır. Enerji kimlik belgesi nasıl alınır sorusu her geçen gür artmakta ve sizlere sitemiz üzerinden bilgiler vermekteyiz. EKB yani Enerji Kimlik Belgesi inşaatınızın tamamlanmasın da büyük bir rol oynamaktadır. Sanayi amacı ile yapılacak olan ve üretim gerçekleştiren olan bütün binalar. Kullanım süresi iki yıl ve daha az olan bütün binalar, Tüm kullanım alanı 50 m2 ve daha azı olan bütün binalar, Atölye, sera ve küçük çiftlik ahırı olmak üzere ağıl olarak kullanılan binalarda da Mersin EKB alma zorunluluğu yer almaktadır. İşte bizler de sizlerin yükünü tamamen hafifletmek adına burada devreye giriyoruz ve profesyonel ekibimiz ile birlikte yerinde incelemelerimizle sizlere bu raporu onaylı bir şekilde almanız adına doğru bir adım atıyoruz. Sizlere kısa süre içerisin de Mersin de ve bütün ilçelerin de yapılacak olan binalar da enerji kimlik belgesi alımın da yardımcı oluyoruz.


Mersin Enerji Kimlik Belgesi ortalama üç ila dört gün içerisin de hazırlanmaktadır. Mühendislerimiz binanızı kontrol ederek tüm çalışmaları göz önünde bulundurarak Mersin EKB almanız da kesin bir onay çıkartacak rapor hazırlamaktadır. Bu rapor ile yapılan müracaatlarınızda da kısa süre içerisin de onayınızı alabiliyorsunuz. Sizler inşaat alanınızla uğraşırken bizler gerilen kalan bu enerji kimlik belgesi işlemlerini en ince detaylara kadar raporlayarak kısa sürede faaliyete geçiriyoruz. Mersin’in her yerin de bu hizmetimizi gerçekleştirmekteyiz. Böylelikle de her alana hâkimiyetimiz ile mersin ve ilçelerin de nerede inşaat çalışmanız yer alıyorsa olsun bizler müracaat ettiğiniz aynı gün mühendislerimizi alarak inşaat alanına geliyoruz. Yerinde yapacağımız tespitler neticesin de raporu hazırlıyoruz ve kısa süre içerisinde de onay sürecine katıyoruz. Sizler inşaat alanınızla gerekli işlerinizi yaparken bizler de Mersin EKB alımınız da sizlere yardımcı olarak kısa süre içerisin de inşaat alanınızda ki çalışmalarınızı hızlandırmanıza katkıda bulunuyoruz. Bizlere ulaşın ve en kısa süre içerisin de kesin sonucu oluşturacak olan raporumuz ile bu hizmetimizi doğru bir şekilde tamamlayalım ve sizlere kısa süre de Mersin Enerji Kimlik belgenizi telsim edelim.


Hukuksal olarak EKB hazırlama ve düzenleme işlemleri sadece bu işi yapan firmalar tarafından gerçekleştirilmektedir. Yani sizler kendi bildiğiniz birçok yanlış işlemler ile bu belgeyi alma çabasına girmeyin. Çünkü olumsuz bir şekilde yanıt alacağınız ve onay alamayacağınız için bizler sizlere bu konuda destek vermekteyiz. Çünkü sadece bu konuda ki hukuksal ve anayasal zorunluk olarak kabul görünen Mersin Enerji Kimlik belgenizi firmamız tarlarından alabileceksiniz. Böylelikle de sizleri zorluk içerisinde bırakmadan ortalama üç gün içerisin de Mersin EKB alımınız da kolaylık sunuyoruz. Üstelik uygun fiyata da bu hizmeti sunarak zamandan ve de maddi açıdan da tasarruf etmiş oluyorsunuz.
 

 

EKB TALEP FORMU
BİZDEN TEKLİF ALIN