EKB NEDİR - Mersin Online EKB Başvurusu Yapın
0850 304 1216
info@mersinekb.net

EKB NEDİR

Gelişen teknoloji ile birlikte inşaat alanının yaygınlaşması neticesin de birçok özel sorunları da beraberinde getirmektedir. Örneğin sizler bir ev yapacağınız da sadece inşaat malzemeleri ve işçilik ile bu makul bütçe zirvesini tamamlayamıyorsunuz. Bunun resmi olarak birçok işlemleri olduğu gibi aynı zamanda da güvenlik ve tedbirler alanında da yapılandırmalar yapmak zorundasınız. Özellikle de enerji kaynağı alanında yapılacak olan doğru çalışmalar neticesinde sizleri gerekli evrak hazırlıkların da daha uygun bir konumu sağlayacaktır. Bunun için seçeceğiniz firmada oldukça büyük bir şekilde önem arz etmektedir. Mersin Enerji Kimlik Belgesi hazırlığında bu yüzden önemli bir işlemi sergileyecek ve bu işlemi de firmamızla sağlayabileceksiniz.


5627 Sayılı Enerji Verimliliği Kanunu göre aynı zamanda da buna bağlı olarak çıkartılan Kullanım süresi iki yıl ve daha az olan bütün binalar, Tüm kullanım alanı 50 m2 ve daha azı olan bütün binalar, Atölye, sera ve küçük çiftlik ahırı olmak üzere ağıl olarak kullanılan binalarda zorunlu değildir. Enerji Performansı Yönetmeliğine göre binalarda enerjinin ve de enerji kaynaklarının etkin daha verimli kullanılmasını sağlamak adına enerji israfının önlenmesini. Bunun yanı sıra çevrenin korunmasını sağlamak için azami olarak binanın enerji ihtiyacı ve enerji tüketim. Kısaltması ise EKB olarak adlandırılmaktadır.


Mersin Enerji Kimlik Belgesi ihtiyacınız da Mersin ve tüm ilçelerin de hizmet sunduğumuz firmamız ile görüşerek kısa süre içerisin de sizleri belgenize kavuşturuyoruz. Böylelikle de sizler de inşaat alanında ki çalışmalarınıza daha fazla odaklanarak sizleri zamandan da tasarruf etmiş oluyoruz. Bunu yanı sıra da uygun fiyat garantimiz ve profesyonel personellerimiz ile birlikte yerinde inceleyerek sizlere daha fazla hizmeti oluşturuyoruz. Ortalama üç dört gün içerisin de sizler de artık EKB kavuşmuş oluyorsunuz ve tüm yasal Prosedürleri kısa süre zarfı içerisin de gerçekleştiriyoruz. Hemen bizlere ulaşarak sizler de Mersin Enerji Kimlik Belgesi’ne sahip olabileceksiniz, üstelik mersin ve tüm ilçelerin de sizlerin inşaat alanların da yerinde tespitlerimiz sonucun da mühendislerimiz tüm raporları hazırlayarak kısa süre içerisin de onay sürecine almaktadır.

 

EKB TALEP FORMU
BİZDEN TEKLİF ALIN