Yenişehir Enerji Kimlik Belgesi - Mersin Online EKB Başvurusu Yapın
0850 304 1216
info@mersinekb.net

Yenişehir Enerji Kimlik Belgesi

Mersin’in en gelişmiş ilçesi olarak bilinen Yenişehir ilçesi Mersin nüfusunun neredeyse yarısına tekabül eden bir yoğunluğu yer almaktadır. Birçok önemli yapılandırmaların burada bulunması ve sahil şeridi ile Türkiye’nin de en büyük parkına sahiptir. Sahil şeridi boyunca Atatürk parkı uzanmakta ve en elit kesimin burada yaşaması ile birlikte de ilçe her geçen gün yeni binalara yüz tutmuştur. Metropol hayatı mersine kazandıran Yenişehir ilçesinde her geçen gün yeni inşaat sahaları oluşmaktadır. Mersinin en büyük alış veriş merkezinin de burada bulunması ve barlar sokağının da bu ilçede yer alması ile gençlerin oldukça sık ziyaret ettiği bir ilçedir. Binaların yapımında 5627 sayılı kanun gereği artık Yenişehir enerji kimlik belgesi alınması zorunlu hale gelmiştir. Bu belge olmadan kesinlikle iskân izni çıkmıyor ve bu onay sürecinin zamanlanması adına da ciddi anlamda bir araştırma yapılmaktadır. Belediyeden bu belgeyi çıkartmak isteyen bina sahipleri onay sürecini oldukça uzun tutulmasına kızmaktadırlar. Oysaki birçok kişi tarafından bilinen Yenişehir EKB aslında oldukça kısa bir süre içerisinde çıkabilir. Yeter ki yapılan yerinde tespitler doğru olsun ve her koşul göz önünde bulundurularak binanın tüm olası etkenleri incelenerek doğru bir rapor hazırlığı gerçekleşsin. İşte o zaman oldukça kısa süre içerisin de bu belge onayını alıyor ve sizler artık iskân izninizi alarak dilediğiniz gibi çalışmalarınıza devam ediyorsunuz.

Mühendislerimiz bu konuda en büyük titizliği göstererek tüm etkenleri kontrol ederek binanızın Yenişehir enerji kimlik belgesi alımını üç dört gün gibi bir sürece indirmektedir. Bu süreç sayesin de daha kısa sürede iskân izninizi alarak çalışmalarınıza hiç ara vermiyorsunuz ve zamandan da tasarruf etmiş oluyorsunuz. Bu işlemler sayesin de Yenişehir de binaların daha hızlı bitmesinde vatandaşları hayranlık içerisine sokmaktadır. Daha dün gibi başlanan bir bina sorunsuz bir şekilde ve eksiksiz evraklarıyla telsim edilmekte vatandaşların hizmetine sunulmaktadır. Özellikle de sahil kesimin de yer alan marina alış veriş merkezi civarı sitelerin bu açıdan hızla bitmesi de şehre muhteşem bir görüntüyü katmıştır. Mersin’in en önemli şehri olarak bilinen Yenişehir EKB alımı konusunda artık firmamız ile çalışmakta ve daha hızlı bir şekilde bu süreçleri de tamamlayarak vatandaşlara hizmetini sergilemektedir.

HIZLI ENERJİ KİMLİK BELGESİ TEMİN EDİN


Bina sahiplerinin Yenişehir ilçesine ait köylerde de bu çalışmaların hızlandırılması adına firmamızı tercih ederek bizleri aramaktadırlar. Yenişehir’in neresinde olursanız olun 50 metre kare alandan daha fazla bir inşa alanına sahipseniz eğer hemen bizlere ulaşın ve Yenişehir enerji kimlik belgesi alımını sizlere daha hızlı bir şekilde gerçekleştirelim. Bu hızımızı uzman kadromuz, profesyonel mühendislerimizin yapmış olduğu inşa alanlarına yerinde tespitler neticesin de gerçekleşmektedir. Aynı günde bu tespitleri gerçekleştirerek sizlere kısa süre içerisin de onay sürecini hazırlamakta ve bu anlamda da oldukça ideal bir şekilde Yenişehir EKB alımını kolaylaştırmaktadır. Herkes tarafından bilinen bu zorluk artık bizler için daha basit bir hale geldi ve profesyonel bir şekilde inşa alanında tüm etkenleri inceleyerek eksiksiz bir şekilde raporu hazırlamaktayız.

PROFESYONEL MÜHENDİSLERİMİZ.


Yenişehir enerji kimlik belgesine sahip olmak adına yapacağınız müracaatlar ile artık sizler de hızlı bir şekilde onay sürecini tamamlamış olacaksınız. Mühendislerimiz binanın ısı yalıtımını, kaç daire ve kaç odalı olduğunu, yaşayacak kişi sayısını, kullanım alanını en ince detaylara kadar değerlendirerek binanızın hak etmiş olduğu doğru ölçümü göstermektedir. Bu açıdan da sizlere belediyeden her hangi bir şekilde zorunluluk çıkartacak olan Prosedürler kalmamaktadır. Sizler tamamen binanıza odaklanarak çalışmalarınıza hız kesmeden devam etmektesiniz. Bizler sizin yeriniz belediyede ki evraklarınızdan birçok yasak işlemleri hızlı bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Sizlere kısa süre içerisin Yenişehir EKB alımını sağlıyoruz ve iskân izninizi de böylelikle alarak önünüzde herhangi bir yasal zorunluluk kalmıyor. Kısa süre içerisin de binanızı tamamlayıp oturum alanını oluşturabilecek ve lüx yaşam tarzınızı standart hale getirebileceksiniz. Bizleri tercih eden tüm müşterimiz ortalama üç dört gün içerisin de bu onay sürecini tamamlıyorlar ve belgelerine kavuşmuş oluyorlar. Hemen bizlere ulaşın Yenişehir’in neresinde olursanız olun mühendislerimiz gelsin ve inceleyerek kısa süre içerisin de raporunuzu hazırlasın.

 

EKB TALEP FORMU
BİZDEN TEKLİF ALIN